Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co., LTD

Najlepsza jakość, konkurencyjna cena, doskonała obsługa!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

Współpracujemy z Sencong od wielu lat. Jakość akcesoriów do telefonów komórkowych jest bardzo stabilna, a dostawa jest na czasie.

—— Jefferson

To poważna, profesjonalna firma, która wie, jak przynieść natychmiastowe rozwiązania, jeśli pojawią się niedogodności. Dostarczone przez nie części zamienne LCD mogą działać w sposób godny zaufania.

—— Filip

Im Online Czat teraz

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

1 2
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Linia produkcyjna Testuj jeden po drugim ostrożnie

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Na calym swiecie
marki : SenCong
Ilość pracowników : 100~120
Coroczne wyprzedaże : 5000000-10000000
Rok założenia : 2010
pc Export : 70% - 80%

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD is a professional manufacturer and trader of mobile phone spare parts and accessories. Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co., LTD jest profesjonalnym producentem i sprzedawcą części zamiennych i akcesoriów do telefonów komórkowych. We have 8 years experience to engaged in the research, wholesale trade, production, sale and Commodity information consulting services, Market resourse service of Mobile phone parts. Mamy 8-letnie doświadczenie w prowadzeniu badań, handlu hurtowym, produkcji, sprzedaży i usługach doradczych w zakresie informacji o towarach, usługach w zakresie zasobów rynkowych części do telefonów komórkowych.

Nasza firma dostarcza wszelkiego rodzaju produkty o wysokiej jakości i korzystnej cenie, w tym LCD do telefonów komórkowych iPhone, Samsung, LG, Sony, ect i mobilne części zamienne, kabel elastyczny, obudowę, obudowę oraz wszystkie potrzebne części i wyposażenie do naprawy telefonu komórkowego.

 

We have our own strong R&D team and strict QC system. Mamy własny silny zespół badawczo-rozwojowy i ścisły system kontroli jakości. Our products are made of best quality materials and tested one by one 3-4 times by inspection machines strictly before shipment, with safe package and shipped by DHL, UPS, Fedex, delivery time is 3-5 working days. Nasze produkty wykonane są z najlepszej jakości materiałów i testowane pojedynczo 3-4 razy przez maszyny kontrolne bezpośrednio przed wysyłką, z bezpieczną paczką i wysyłane przez DHL, UPS, Fedex, czas dostawy wynosi 3-5 dni roboczych.

 

Because of our perfect pre-sales and after-sales service, 1 year warranty, high quality and competitive prices, emphasizing on long-term cooperation, we enjoy a good reputation among our customers. Ze względu na naszą doskonałą obsługę przedsprzedażną i posprzedażną, roczną gwarancję, wysoką jakość i konkurencyjne ceny, kładąc nacisk na długoterminową współpracę, cieszymy się dobrą opinią wśród naszych klientów. Our products are hot selling to overseas clients in such countries and regions as North America, South America, Europe, Australia,Japan and Middle East. Nasze produkty są sprzedawane na gorąco klientom zagranicznym w takich krajach i regionach, jak Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Europa, Australia, Japonia i Bliski Wschód.

 

We warmly welcome customers from all over the world to contact us for business cooperation and common success. Serdecznie zapraszamy klientów z całego świata do kontaktu z nami w celu współpracy biznesowej i wspólnego sukcesu. Please contact us freely, we will do our best! Skontaktuj się z nami swobodnie, zrobimy co w naszej mocy!

Szczegóły kontaktu
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)